Toimus heategevuslik golfiturniir

golfilookCarolin Illenzeeri Fondi heategevusliku golfiturniiriga Niitvälja Golfikeskuses koguti pühapäeval, 13.09 veidi üle nelja tuhande euro, millest fondile laekub üle kolme tuhande euro, et aidata fondi lapsi nende haridusteel või toetada huvitegevust. Just septembrikuu alguses maksti välja 26 lapsele kooli alguse puhul ranitsatoetust.

 

Kuid Niitväljal valmistas suurt rõõmu, et fondi poolt kutsutud külalised said õppida golfi ja võistelda demogolfiturniiril. Võitja nooremas auhinnakategoorias: Daaniel Tiitus ja täiskasvanute auhinnakategoorias: Liina Kurvits.

 

Kuna tegemist oli heategevusliku golfiturniiriga, siis said kõik President Cupil osalejad ja fondi külalised soetada heategevusliku golfipalli, mis koguti turniiri ajal kokku ja viidi helikopteriga üles taevalaotusesse, kust kõik pallid alla kukutati. Griinil märgistatud alale lähemale kukkuv golfipall oli määratud võitjapalliks, kuid juhtus see, et märgist olid võrdsel kaugusel 2 golfipalli (70 cm) ja võitja auhinnafond läks jagamisele.

 

 

Carolin Illenzeeri Fond õnnitleb võitjaid ning tänab kõiki demogolfil osalejaid ja golfipallide ostjaid.

Uuel aastal kordame taas!

 

 

Carolin Illenzeeri Fond tänab südamest Niitvälja Golfikeskust ja Ämari Õhuväebaasi ning kõiki President Cup 2015 osalejaid.

Kohtumiseni Niitväljal!

Fotod: Kaitseväe kodulehelüljel: http://pildid.mil.ee/Carolin-Illenzeeri-Fondi-heategevus-ritus-Niitv-lja-golfikeskuses-13-09-15