2017. aasta heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub esmakordselt Rakveres!

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub 22. juunil ja esmakordselt jõuab see Rakvere Spordihalli, kus esinevad Birgit Sarrap, Elina Born, La La Ladies, Daniel Levi, Kõrsikud, Rolf Roosalu ning Jaan Sööt. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel ning kontserdist teeb otseülekande ka ETV.

“Laulud sõdurile” toimub juba kuuendat korda. Kontserdil kogutud heategevusliku rahaga aitab Carolin Illenzeeri Fond toetada raskelt vigastatud või teenistuses surma saanud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kuue tegevusaasta jooksul oleme toetanud laste õpinguid põhihariduse ja ülikoolihariduse omandamisel, lisaks on nii mõnigi pere saanud omale uue rula või jalgratta, kes käib muusikatundides ning kellel on hobiks ratsutamine. Fond lähtub oma tegevuses hoolivusest ja heast tahtest, selleks, et aidata katta Eesti eest võidelnud kaitseväelaste laste koolituskulud või toetada nende huvitegevust.

Enne Võidupüha ja jaanipäeva on hea võimalus tulla koos perega ning saada osa lemmikartistide pidulikust kontserdist.

2017. aasta “Laulud sõdurile” kontsert toimub 22. juunil algusega kell 19.00 Rakvere Spordihallis. Kontserdipiletid hinnaga 10.- täiskasvanu, 6.- eurot laps/pensionär, 25.- perepilet (kaks täiskasvanut ja kuni kaks last) ja 25.- toetajapilet on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis.

Facebooki event on siin.
Piletimüügi otselink on siin.

Lisainformatsioon:
Liina Kurvits
SA Carolin Illenzeeri Fond
Tegevjuht
+372 5022372
liina@carolinfond.ee