GALERII: Taara kaitseväelinnakus toimus heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus

Taara kaitseväelinnakus Võrus toimus eile õhtul päikseloojangus heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus, kus muusikalist hingepaitust pakkusid Eesti armastatuimad lauljad Eesti Sõjaväeorkestri saatel. Kontserdil osalesid president Kersti Kaljulaid, kaitseminister Hanno Pevkur, Kaitseväe juhataja Martin Herem ja paljud teised. Kontsert on eetris 19. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Galerii: Ämari lennuvälja päikeseloojangu ilus toimus heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile”

Ämari lennuväljal toimus 16. juunil heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus, kus muusikalist hingepaitust pakkusid Eesti parimad lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kontserdil osalesid Eesti Vabariigi president Alar Karis abikaasaga, president Kersti Kaljulaid, peaminister Kaja Kallas, Kaitseväe juhataja Martin Herem ja paljud teised. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul kell 20.00 Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” toimub esmakordselt Ämari lennubaasis

Ämari lennuväli on lavaks heategevuslikule kontserdile „Laulud sõdurile”, kus astuvad üles armastatud Eesti lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kui kontserdil pakuvad taas muusikalist hingepaitust Ines ja Karl-Erik Taukar, siis kõik ülejäänud artistid asuvad kontserdil üles esmakordselt — Alika Milova, Duo Ruut, René Soom, villemdrillem ja Suured tüdrukud. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Arhiiv