Astu meie kogukonna liikmeks ja hakka püsiannetajaks!

Uudised

Kommenteeri
Juba järgmisel nädalal, 30. novembril toimuvad taaskord annetamistalgud. See liikumine on alguse saanud Ameerika Ühendriikidest ning loodud vastureaktsioonina mustale reedele. Talgute mõte on pöörata tähelepanu annetamisele, heategevusele ning seda kõike ka natuke lõbusamas või tavapäratumas võtmes. Juba kolmandat aastat järjest korraldatakse annetamistalguid ka Eestis.
Carolin Illenzeeri Fond on seadnud tänavuste talgute eesmärgiks tugevdada meie kogukonda läbi püsiannetajate võrgustiku suurendamise. Täna on fondil 20 püsiannetajat, kelle püsikorralduste kaudu jõuab fondi 300 eurot kuus ja 3600 eurot aastas. See katab pea veerandi koolialguse toetustest, mida jagatakse fondi lastele 1. septembril.

Tänavuste talgutega soovime tõsta enda püsiannetajate hulka poole võrra ehk jõuda 40 püsiannetajani. Selle eesmärgi täitmisel viime fondi lapsed Paasiku koertemõisa perepäevale.

Sõlmi püsikorralus meie kodulehel.

Kui oled püsikorralduse sõlminud, siis palun teavita ka fondi, et teaksime kas meie üleskutsega on liitujaid. Palun saada meil: iti@carolinfond.ee ning võib lihtsalt lakooniliselt märkida “korraldus sõlmitud”.

Praegustel ärevatel aegadel annab turvatunnet, et Eesti on tõsiseltvõetav partner NATOs ning rasketel aegadel on võimalik toetuda ka meie liitlastele. Selle tõsiseltvõetavuse on välja võidelnud meie mehed, kellest osad kahjuks kunagi enam koju ei tule ja osad on saanud raskelt viga. Alati on lihtsam kodust eemal olla, kui tead, et Su lähedastega on kõik hästi ning nad on hoitud. Ka siis, kui juhtub halvim. Carolin Illenzeeri fond seisab selle eest, et toetada veteranide laste kooliteed, seda algharidusest kuni ülikoolini ning toetame fondi laste huviharidust ja laagritest osalemist.

Carolin Illenzeeri Fond tegutseb vaid tänu lahketele annetajatele. Loomulikult on ka kõik ühekordsed annetused vägagi oodatud. Iga annetus loeb, väikestest summadest kogunevad suured. Võimalusi annetuste tegemiseks on väga palju, leia endale sobivaim võimalus siit.

Kui soovid kaasa aidata fondi väljakutse täitmisele, siis palume teha annetuse SA Carolin Illenzeeri Fondi pangakontole: EE687700771001314163 ja märkida selgitusse “talgud”.

Lisa kommentaar

Email again: