President Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon

Uudised

Kommenteeri
President Alar Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon, mis toetab teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste lapsi. Sihtasutuse Carolin Illenzeeri Fond eesmärk on raha ja mitterahaliste vahendite kogumine teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste toetamiseks nende haridusteel.

Riigipea sõnul on tal väga hea meel panustada Carolin Illenzeeri Fondi tegevusse.  „Fond annab hukkunud või haavata saanud kaitseväelaste lastele eluteele kaasa midagi väga väärtuslikku – teadmised ja oskused. Hea haridus ja oskused avavad uusi võimalusi ning seetõttu on just haridustee toetamine minu meelest suurepärane valik,“ lisas president Karis. 

Carolin Illenzeeri Fond soovib tagada kindlustunnet ja teadmist meie riigikaitsjates, et kui midagi nendega peaks juhtuma, siis on olemas fond, kes aitab nende lastel erinevatel viisidel haridust omandada. Fond on tulevikku suunatud ja selle olemasolu annab kindlustunnet kõigile peredega kaitseväelastele, kes peavad sageli oma elu ja tervist ohtu pannes täitma oma tõotusega antud kohust. 

Carolin Illenzeeri Fondi patroonid on oma ametiajal olnud ka president Toomas Hendrik Ilves ja president Kersti Kaljulaid.

 


Lisa kommentaar

Email again: